Zapisy na zajęcia sportowe - Centrum Kultury Fizycznej UMCS
English version
Jesteś obcokrajowcem? kliknij tutaj

Prace konserwacyjne

W związku z przygotowaniem systemu zapisów do nowego roku akademickie (zasilanie dnymi) rejestracja oraz logowanie możliwe będzie od dnia 04.09.2014 (sobota)



Komunikaty dla studentów, rejestrujących się na zajęcia wychowania fizycznego w semestrze zimowym roku akademickiego 2014/2015.

                                        Dyrektor
                                       Centrum Kultury Fizycznej UMCS
                                       dr Tomasz Bielecki



HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI CENTRUM KULTURY FIZYCZNEJ  UMCS  W OKRESIE 07.07.-30.09.2014.

MIEJSCE DYŻURÓW – POKÓJ NAUCZYCIELSKI / P. 36 CKF/.

Dyżur obligatoryjny w dniu 23 września 2014 w godz.9.00-10.00.

 

Lp.

Nazwisko i imię

Termin dyżurów

1

dr Bielecki Tomasz

03, 04, 05,09 i 10.09. godz. 8.00-9.00

2

mgr Czerwiński Jerzy

07 i 08.07., 25.08., 30.09. godz. 9.00-10.00, 29.09. godz. 18.00-19.00                                                             

3

mgr Dankiewicz Grażyna

07 .07. godz. 19.00-20.00, 08.07. godz. 8.30-9.30, 24, 25 i 26.09. godz. 10.00-11.00

4

mgr Dankiewicz Wojciech               

07 .07. godz. 19.00-20.00, 08.07. godz. 8.30-9.30, 24, 25 i 26.09. godz. 10.00-11.00

5

mgr Domańska Elżbieta

12, 22, 24, 29 i 30.09. godz. 11.00-12.

6

mgr Dubielis Andrzej

25, 26, 27, 28 i 29.08. godz. 8.00-9.00

7

mgr Gąsiorowski Sławomir

urlop

8

mgr Granda Mieczysław

24, 25, 26, 29 i 30.09. godz. 10.00-11.00

9

mgr Kędracki Bartosz

24, 25, 26, 29 i 30.09. godz. 10.00-11.00

10

mgr Kołodziejczyk Aleksandra

16, 17, 18 i 19.09. godz. 10.00-11.00, 22.09. godz. 11.00-12.00

11

mgr Krawczyk Janusz

22, 24, 25, 26 i 29.09. godz. 11.00-12.00

12

mgr Krawczyk Krzysztof

15, 16, 17, 18 i 19.09. godz. 9.30-10.30

13

mgr Lesiuk Dominika

ACK

14

mgr Leszczyńska Beata

ACK

15

mgr Leszczyński Lech

ACK

16

mgr Leszczyński Stanisław

ACK

17

dr  Nieleszczuk Katarzyna

07.07. godz. 19.00-20.00, 08.07. godz. 17.00-18.00, 24, 25 i 26.09. godz. 10.30-11.30

18

mgr Pasiak Teresa

22, 24, 25, 26 i 29.09. godz. 9.00-10.00

19

mgr Rutkowski Jacek

15, 16, 17, 22 i 24.09. godz. 9.30-10.30               

20

mgr Skowroński Ryszard

24, 25, 26, 29 i 30.09. godz. 9.00-10.00

21

mgr Szabała Zdzisław

07 i 08.07., 24, 25 i 26.09. godz. 10.00-11.00

22

mgr Szafranek Katarzyna

07.07. godz. 17.15-18.15, 09 i 10.07. godz. 16.30-17.30, 19.09. godz. 15.30-16.30, 22.09. godz. 17.15-18.15

23

mgr Szala Zbigniew

07 i 08.07.,24, 25 i 26.09. godz. 8.00-9.00

24

dr Tarnowski Maciej

22, 24, 25, 26 i 29.09. godz. 18.00-19.00    

25

mgr Tęcza-Hodun Agata

urlop

26

mgr Tkaczyk Józef

08, 10, 15, 17 i 22.09. godz. 10.00-11.00

27

mgr Wojciech Welcz

07-11.07. godz. 7.00-8.00



HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI CENTRUM KULTURY FIZYCZNEJ UMCS W OKRESIE 09.06.-04.07.2014.

MIEJSCE DYŻURÓW – POKÓJ NAUCZYCIELSKI / P. 36 CKF/.

W CZASIE DYŻURÓW ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ODRABIANIA NIEOBECNOŚCI : ZAJĘCIA ZE SPINNINGU, SIŁOWNIA I INNE.

L.P. Nazwisko i imię Termin dyżurów

  1. dr Bielecki Tomasz 12.06. g. 16.00-17.00; 13, 16, 17, 18, 23, 25 i 26.06. g. 8.00-9.0

  2. mgr Czerwiński Jerzy 11, 18, 27 i 30.06. g. 9.00-10.00, 9.06. g. 16.30-17.30, 10.06. g. 11.30-12.30, 17 i 26.06. g. 18.00-19.00

  3. mgr Dankiewicz Grażyna 09 i 16.06. g. 17.00-18.00, 10, 11 i 17.06. g. 8.30-9.30, 12.06. g. 16.00-17.00, 01 i 02.07. g. 9.00-10.00

  4. mgr Dankiewicz Wojciech 09 i 16.06. g. 18.30-19.30, 10, 11 i 17.06. g. 8.30-9.30, 12.06. g. 16.00-17.00, 01 i 02.07. g. 9.00-10.00

  5. mgr Domańska Elżbieta 11, 18, 23, 24 i 30.06. g. 11.00-12.00, 2.06. g. 16.00-17.00, 13.06. g. 10.00-11.00 01.07. g. 11.00-12.00

  6. mgr Dubielis Andrzej 10, 17 i 24.06. g. 11.00-12.00, 11 i 25.06. g. 12.45-13.45, 16.06. g. 11.15-12.15, 30.06. i 01.07. g. 8.00-9.00

  7. mgr Gąsiorowski Sławomir zwolnienie lekarskie

  8. mgr Granda Mieczysław zwolnienie lekarskie

  9. mgr Kędracki Bartosz 09, 16, 18, 23 i 25.06 g. 17.00-18.00, 12.06. g. 16.00-17.00, 30.06. g. 10.00-11.00 i 02.07. 10.00-11.00

  10. mgr Kołodziejczyk Aleksandra 09, 16, 23 i 30.06. g. 17.00-18.00, 11, 18 i 25.06. g. 15.00-16.00, 01.07. g. 11.00-12.00

  11. mgr Krawczyk Janusz 10, 11, 17, 18, 24 i 25.06. g. 11.00-12.00 01 i 02.07. g. 11.00-12.00

  12. mgr Krawczyk Krzysztof 11, 18 i 25.06. g. 9.30-10.30, 13, 20 i 27.06. g. 10.15-11.15, 02.07. g. 9.30-10.30 04.07. g. 10.15-11.15 mgr Lesiuk Dominika ACK

  13. mgr Leszczyńska Beata ACK

  14. mgr Leszczyński Lech ACK

  15. mgr Leszczyński Stanisław ACK

  16. dr Nieleszczuk Katarzyna 09, 10, 16, 17, 18, 23 i i 24.06. g. 10.30-11.30, 12.06. g. 16.00-17.00

  17. mgr Pasiak Teresa 09.06. g. 10.00-11.00, 12.06. g. 16.00-17.00, 16, 20, 23, 26 i 30.06. g. 9.00-10.00, 03.07. g. 9.00-10.00

  18. mgr Rutkowski Jacek 10, 13, 17, 20 i 24.06. g. 17.00-18.00 09, 16 i 23.06. 20.00-21.00

  19. mgr Skowroński Ryszard 09, 10, 16, 17, 23, 24 i 30.06. g. 9.00-10.00 01.07. g. 9.00-10.00

  20. mgr Szabała Zdzisław 12.06. g. 16.00-17.00, 13, 16, 17, 23, 24 i 30.06. g. 10.00-11.00, 01.07. g. 10.00-11.00

  21. mgr Szafranek Katarzyna 09.06. g. 11.00-12.00, 13 i 20.06. g. 15.30-16.30, 16, 17 i 23.06. g. 19.45-20.45, 02.07. g. 9.15-10.15, 03.07. g. 17.00-18.00

  22. mgr Szala Zbigniew 09, 10, 16, 17 i 23.06. g. 8.00-9.00, 12.06. g. 16.00-17.00, 01 i 02.07. g. 9.00-10.

  23. dr Tarnowski Maciej 09 i 16.06. g. 18.00-19.00, 10.06. g. 12.00-13.00, 11 i 13.06. g. 9.00-10.00, 12.06. g. 16.00-17.00, 01 i 02.07. g. 9.00-10.00

  24. mgr Tęcza-Hodun Agata urlop

  25. mgr Tkaczyk Józef 09, 10, 11, 23, 24 i 30.06. g. 11.00-12.00, 01 i 02.07. g. 11.00-12.00

  26. mgr Wojciech Welcz 09, 10, 11, 20, 25 i 30.06. g. 7.00-8.00, 07 i 11.07. g. 7.00-8.00



Harmonogram dyżurów nauczycieli CKF UMCS w semestrze letnim 2013/2014.

 

 

                                                                                               

  1. dr   Bielecki Tomasz                      śr. 10.00-11.00; Pt. 11.00-12.00             
  2. mgr Czerwiński Jerzy                     pon.  16.15- 17.00; wt. 10.15- 11.00
  3. mgr Dankiewicz Grażyna                pon., wt.,  7.15- 8.00
  4. mgr Dankiewicz Wojciech               pon. 14.30-15.15; Pt.17.00-17.45
  5. mgr Domańska Elżbieta                śr. 11.45- 12.30; czw. 10.15-11.00
  6. mgr Dubielis Andrzej                     wt., śr. 7.15-8.00        
  7. mgr Granda Mieczysław                 pon. 14.00- 14.45; wt. 12.30- 13.15       
  8. mgr Kędracki Bartosz                    pon. 14.45- 15.30; czw. 13.15- 14.00       
  9. mgr Kołodziejczyk Aleksandra        czw. 11.45-12.30; Pt. 11.45- 12.30
  10. mgr Krawczyk Janusz                     pon., śr. 12.30-13.15                                             
  11. mgr Krawczyk Krzysztof                  śr. 09.30- 10.15; Pt. 10.15-11.00
  12. mgr Lesiuk Dominika ACK                       
  13. mgr Leszczyńska Beata ACK              
  14. mgr Leszczyński Stanisław ACK     
  15. mgr Leszczyński Lech ACK               
  16. dr  Nieleszczuk Katarzyna               pon. 10.15-11.00; wt. 10.15- 11.00
  17. mgr Pasiak Teresa                        wt. 10.15-11.00;  Pt. 10.15-11.00
  18. mgr Rutkowski Jacek                     wt. 17.45- 18.30; śr. 19.15- 20.00
  19. mgr Skowroński Ryszard                pon. 14.00- 14.45; Pt. 14.00- 14.45
  20. mgr Szabała Zdzisław                    pon. 17.00-17.45; czw. 13.00-13.45
  21. mgr Szafranek Katarzyna               czw. 10.15- 11.00; śr. 15.30- 16.15
  22. mgr Szala Zbigniew                       czw. 18.30- 19.15; wt. 18.30- 19.15                                 
  23.  dr Tarnowski Maciej                      pon. 17.45-18.30; pt. 17.45-18.30                                    
  24.  mgr Tkaczyk Józef                       pon. 14.45- 15.30; śr. 14.45- 15.30                                        
  25. mgr Welcz Wojciech                       pon. 7.15-8.00;  pt. 7.15-8.00                     


Zmiany prowadzących!!!

Nastąpiły zmiany prowadzących zajęcia:

czwartek 11:00 siłownia nr 2, mgr M. Granda za mgr E. Domańską

czwartek 12:30 rowery, mgr E. Domańska za mgr B. Kędrackiego

Zapraszamy na zajęcia według zapisów.



Nowy termin!!!

Został utworzony nowy termin: FITNESS, CZWARTEK 12:30, KOBIETY, PROWADZĄCY: MGR KATARZYNA SZAFRANEK



Nowy termin!!!

Z przyjemnością informujemy, iż w związku z dużym zainteresowaniem zajęciami z wychowania fizycznego została dziś utworzona nowa grupa: ROWERY, ŚRODA 17:00 (KOBIETY I MEŻCZYŹNI), PROWADZĄCY: MGR BARTOSZ KĘDRACKI. Zachęcamy do zapisów i zapraszamy na zajęcia.



Ogłoszenie

Uprzejmie informujemy, iż w związku z dużym zainteresowaniem zajęciami na pływalni został utworzony nowy termin zajęć fakultatywnych, tj. nauka i oskonalenie pływania, czwartek 8:00, prowadzący: mgr Krzysztof Krawczyk. Tym samym zostają zlikwidowane zajęcia na siłowni, czwartek 11:00, prowadzący: mgr Krzysztof Krawczyk. W przypadku dużego zainteresowania proponowanymi zajęciami, uwzglęnimy również możliwość utworzenia dalszych grup.



Aktualny plan LINK




Created by e-mu.eu.